СИСТЕМИ ПРОМИСЛОВОГО ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

СИСТЕМИ ОХОРОННОГО ТА ПРОМИСЛОВОГО ВІДЕОНАГЛЯДУ

Промислове відеоспостереження грає величезну роль, його використовують на об'єктах, де потрібна підвищена увага, де частково або повністю відсутня людина, де потрібні додаткові заходи безпеки.


Промислове відеоспостереження використовують в наступних сферах:

  • Місця з агресивним оточенням. Це можуть бути занадто низькі або занадто високі температури, підвищена вологість повітря і т.п.
  • Фінансові установи. У всіх банках необхідна наявність відеоспостереження. Воно допомагає зберегти гроші, здоров'я, а іноді і життя клієнтів та співробітників банків.
  • Супермаркети і магазини. Відеокамери допоможуть стежити за збереженням товару, за підозрілими особами, за порядком в торгових залах і т.п.
  • Промислові об'єкти. Відеоспостереження на підприємствах дасть можливість контролювати входи і виходи, цехи, роботу промислових ліній, сховища та інше.
  • Офісні будівлі. Відеоспостереження на таких об'єктах збереже матеріальні цінності, комерційні секрети, а відеоспостереження в самих офісах запобіжить ухилянням від роботи і крадіжку секретів вашого бізнесу.
  • Житлові комплекси, муніципальні будівлі. Відеоспостереження підвищить безпеку жителів будинків, відвідувачів навчальних закладів, лікарень, поліклінік.
  • Котеджні селища та дачі. Відеоспостереження на таких об'єктах дозволить вас почувати себе і своє майно, будь ви в цей час на відстежуваному об'єкті або далеко від нього.

У більшості випадків промислове відеоспостереження ведеться цілодобово і записи зберігаються кілька днів, тижнів, місяців, а в деяких випадках і кілька років.


Системи промислового відеонагляду ми реалізували на наступних об'єктах:

© 2015 ТОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід». Всі права захищені. Дизайн Михайло Добрянський