СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ ПРО ПОЖЕЖУ

СИСТЕМА ОПОВІЩЕННЯ ПРО ПОЖЕЖУ

В наш час системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією набувають все більшої популярності. ТОВ "Схід" здійснює проектування, монтаж, обслуговування, ремонт і модернізацію систем оповіщення про пожежу та евакуації людей.

Статистика показує, що більшість жертв в результаті виникнення пожежі виникає не в результаті впливу вогню, а через їх запізнілого оповіщення та евакуації.

Таким чином основним засобом управління руху людей в надзвичайних ситуаціях стають системи оповіщення про пожежу та евакуації.

Згідно нормативних документів ці системи повинні забезпечувати своєчасну передачу повідомлення про загоряння або іншої НС і тим самим сприяти евакуації людей.

При проектуванні потрібно врахувати, що звукові оповіщувачі необхідно розміщувати по території об'єкта так, щоб ці звукові сигнали або текст були розбірливо чути.


Залежно від типів будівлі використовують п'ять типів систем оповіщення:

  • Передача звукових сигналів.
  • Передача звукових сигналів і світлові сповіщувачі з написами "Вихід".
  • Голосове оповіщення, спеціальні слова і світлові сповіщувачі з написами "Вихід".
  • Голосове оповіщення, світлові оповіщувачі з написами "Вихід" і статичні сповіщувачі з покажчиками напрямку.
  • Голосове оповіщення, світлові оповіщувачі з написами "Вихід" і динамічні сповіщувачі з покажчиками напрямку.

ТОВ "Пожежна будівельна фірма "Схід" надає комплексне рішення - проектування та монтаж систем оповіщення про пожежу та евакуації людей.

Наші фахівці мають величезний досвід роботи з цими системами і регулярно проходять додаткове навчання за своїм профілем роботи.

Відділ проектування врахує всі ваші побажання і складе проект, який буде оптимальним для вашого бюджету.

В нашій роботі ми використовуємо сучасне, сертифіковане обладнання від кращих світових виробників, а також займаємося обслуговуванням, ремонтом і модернізацією ваших систем.


Системи оповіщення про пожежу ми реалізували на наступних об'єктах:


© 2015 ТОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід». Всі права захищені. Дизайн Михайло Добрянський