СИСТЕМИ

ТОВ «Пожежна, будівельна фірма «Схід» виконує великий обсяг робіт для своїх клієнтів. Основними критеріями роботи є високі стандарти якості та професіоналізм наших працівників та дотримання термінів виконання роботи та стандартів проектної документації.

Ми використовуємо новітні технології та обладнання для досягнення максимальної безпеки вашого об’єкта.


ПРОЕКТУВАННЯ ТА КОНСАЛТИНГ

Відділ проектування допоможе вам в найкоротші терміни і з великою ефективністю провести техніко-економічний аналіз і підготувати проектно-кошторисну документацію для введення вашого об’єкта в експлуатацію. Якщо ви хочете модернізувати свою систему наші фахівці спроектують найоптимальніший варіант для Вас. Вся проектна документація узгоджується і затверджується в контролюючих органах державного пожежного нагляду.


МОНТАЖ

Працівники нашої фірми втілить в життя проекти будь-якої складності в найкоротші строки. Вони мають великий досвід роботи як з вітчизняними так і з іноземними системами.


ОБСЛУГОВУВАННЯ, РЕМОНТ ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ

Також займаємося технічним обслуговуванням, поточним ремонтом та модернізацією систем для будь яких типів обєктів (житлових, промислових, торгово-розважальних комплексів та інше…)


СПЕКТР НАШИХ ПОСЛУГ


СИСТЕМА ОПОВІЩЕННЯ ПРО ПОЖЕЖУ

В наш час системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією набувають все більшої популярності. ТОВ "Схід" здійснює проектування, монтаж, обслуговування, ремонт і модернізацію систем оповіщення про пожежу та евакуації людей.

Сторінка 1 із 2

© 2015 ТОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід». Всі права захищені. Дизайн Михайло Добрянський