РЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЯ

Фахівці компанії «Пожежна будівельна фірма «СХІД» мають великий досвід роботи в області монтажу, систем безпеки, ремонту і модернізації систем безпеки.

Наша компанія має всі необхідні ліцензії на виконання робіт з ремонту та модернізації систем безпеки, а також фахівців з необхідними допусками.

Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання з профільного обладнання для підвищення відповідної кваліфікації.

Ремонтні роботи представляють собою комплексні заходи, спрямовані на відновлення нормальної роботи обладнання, програмного забезпечення, різних систем або їх окремих компонентів.


Ремонт систем ділиться на кілька видів:

1. Поточний ремонт.

Відноситься до позапланових і робиться в міру необхідності для підтримки функціонування встановленого обладнання. У нього входять роботи по відновленню або можливу заміну окремих компонентів системи. Поточний ремонт систем безпеки включає в себе невеликий обсяг робіт і, як правило, не вимагає спеціального обладнання.


2. Середній ремонт.

Його призначення - це відновлення справності системи або часткове відновлення роботи обладнання.


3. Капітальний ремонт.

Метою цього ремонту є відновлення працездатності пристроїв, часто проводиться заміна елементів системи та їх налаштування.


4. Регламентований ремонт.

Цей ремонт зазвичай відбувається заплановано і він необхідний для відновлення справності і максимально можливого відновлення експлуатаційного ресурсу системи.


Що входить в ремонт і модернізацію:

  • Пошук і усунення несправностей, помилок, збоїв;
  • Заміна несправного обладнання і кабельних ліній;
  • Перенесення компонентів системи на інше місце;
  • Налаштування встановлених пристроїв;
  • Налагодження та оновлення ПЗ;
  • Чищення обладнання від пилу і забруднень;
  • Рекомендації та консультації користувача по експлуатації систем.

© 2015 ТОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід». Всі права захищені. Дизайн Михайло Добрянський