ОБСЛУГОВУВАННЯ

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Обслуговування систем безпеки - це комплекс профілактичних заходів, які спрямовані на підтримку їх працездатності.

Фахівцями компанії «Пожежна будівельна фірма «СХІД» проводиться обслуговування систем, встановлених як нашою компанією, так і іншими організаціями.


Обслуговування систем відеоспостереження

Обслуговування систем відеоспостереження необхідно, адже будь-яка система відчуває негативні впливи - підвищену вологість, пил і т.п. Тому всі елементи кожної системи відеоспостереження необхідно періодично перевіряти, очищувати і проводити профілактику.


Обслуговування пожежної сигналізації

Не потрібно економити на обслуговуванні пожежної сигналізації, адже в разі виходу з ладу системи власник об'єкта ризикує зазнати збитків, які у багато разів будуть більше, ніж вартість обслуговування.


Обслуговування системи контролю доступу (СКУД)

Для обслуговування СКУД наші фахівці використовують найсучаснішу діагностичну апаратуру і спеціальні програми для перевірки працездатності обладнання.


Обслуговування систем пожежогасіння

Технічне обслуговування систем пожежогасіння - це комплекс заходів, які забезпечують функціонування та справність автоматичних установок пожежогасіння. Його проводять шляхом здійснення періодичної профілактики огляду стану і ремонту несправностей, на підставі експлуатаційних документів і типових технологічних інструкцій технічного обслуговування.


Обслуговування систем димовидалення

Обслуговування систем димовидалення - трудомісткий процес, особливо в будівлях, які спроектовані кілька десятиліть тому. Але всі питання вирішуються, якщо за справу взялися грамотні фахівці.


Обслуговування систем диспетчеризації

Обслуговування систем диспетчеризації включає в себе комплекс робіт по збереженню працездатності всієї системи, а також щодо попередження можливого виникнення неполадок і збоїв.


Обслуговування підрозділяється на планове і непланове. Планове ТО здійснюється раз в заданий термін, регулярно. Непланове ТО виконується при необхідності або за бажанням замовника.

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід роботи в даній сфері і допоможуть вам здійснити якісне технічне обслуговування і ретельну перевірку систем безпеки.

© 2015 ТОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід». Всі права захищені. Дизайн Михайло Добрянський